Les nominés et gagnants par categorie 2019

Employer Branding

Gagnant 

Zoutman

Zie jij meer in zeezout?

Clementine Productions

Nominé

Besix

Our People Story: Meet Lionel, our geologist 

87seconds

Nominé 

Armonea 

Wat als je sollicitatiegesprek net iets anders verloopt? 

Clementine Productions – Fantastic  

Motivation

Gagnant

IDEWE 

IDEWE – Ingrid De Witte

Sylvester

Nominé 

Cliniques universitaires Saint-Luc

Saint-Luc 2025

DoubleDouble

Nominé

Wit-Gele Kruis West-Vlaanderen

Respect 

Clementine Productions

Training

Gagnant

Bekaert

Enjoy your visit with us 

DoubleDouble

Nominé

Brussels Airlines 

Red for Take-Off

Brightside Films

Nominé

De Lijn

Stelplaatswerking

StoryMe

Event

Gagnant

KBC

De 1000km voor Kom op tegen Kanker 

CAU – Interne productie

Nominé

Bocuse D’Or Belgium

Bocuse D’Or Belgium 

Heren Loebas – Beeldcollectief 

Nominé

Syndicat d’Initiative – Bruxelles Promotion 1886

20 km Bruxelles / Brussel Aftermovie

AdnStudio

Product

Gagnant

Spice & Spoon

Spice & Spoon

TRNDNCY

Nominé

Puratos

My Bread

Clementine Productions

Nominé

Guardian Glass

Glasstec dome experience

B.U.T

Corporate Image Profit

Gagnant

De Langhe Advocaten

Partner of the Entrepreneur 

Concept to Screen

Nominé

KLEIN. 

Wij zijn KLEIN.

Red Dust 

Nominé

Volvo Group

Proud to Deliver

Leitmotiv

Nominé 

Umicore RBM

Umicore’s Rechargeable Battery Materials Film

Hotel Hungaria

Service

Gagnant 

ElaN Languages

The Unbias Button

JWT Amsterdam

Nominé

Lab Box

Lab Box – Autonomous shared cars

87seconds

Nominé

La ville de Gand

B401 Bruggenbouwers 

Gieljan Van Goethem – Heren Loebas 

Corporate Image Public Sector

Gagnant

De Lijn

Diversiteit bij De Lijn

Zidis

Nominé

La province de Flandre occidentale 

De taart van West-Vlaanderen

Clementine Productions – d-artagan

Nominé

Politiezone Antwerpen

Jaarverslag 2018

100000Volts.TV

Nominé 

Bruxelles Formation

Bruxelles Formation a 25 ans

La chaise création

City- & Regional Marketing

Nominé 

L’office de tourisme Westhoek – Westtoer

Genieten als God naast Frankrijk 

Clementine Productions

Nominé 

La ville d’Anvers

Studeren in het echte leven

Sputnik Media

Corporate Image Social Profit

Gagnant   

Similes 

Je bent een kei

Tom’s Cabin

Nominé  

HoGent

‘T is hier goe

87seconds

Nominé 

Institut Jules Bordet – Guts Laboratory 

Chronos & Kairos 

Sunfishing Creations – Sam Willems

Sensibilisation

Gagnant  

Mama’s for Africa 

The Privilege Walk 

Sylvester 

Nominé 

Sibelga

Pour ma sécurité, je suis toujours AVEC! – Ik ga voor veiligheid, en jij? JAWEL

Sokan Production – The Oval Office 

Nominé 

KBC

Welzijn eten

CAU – Intern productiehuis

Special Award Animation

Gagnant  

L’office de tourisme de Flandre 

The journey of endive 

Volstok

Special Award Live Action

Gagnant  

Atlas Copco 

Color splash movie

B.U.T

Special Award Animation / Live Action

Gagnant  

Belgian Scrap Terminal

Every ending is a new beginning 

Concept to screen

Special Award Authenticity

Gagnant  

Infrabel 

Les femmes de la caténaire 

Jack & Charlie

Special Award Social Media

Gagnant  

Port de Bruxelles – Haven van Brussel

Le Port de Bruxelles à 360°

Arizona Films