Team 2021

Aymeric Jacobs

Verantwoordelijke Financiën

aymeric.jacobs@student.ap.be

+32 498 01 91 89

Kato Laps

Verantwoordelijke Videowerving

kato.laps@student.ap.be

+32 491 55 44 95

Maité De Leebeeck

Verantwoordelijke Sociale Media & Mediarelaties & (Eind)redactie

maite.deleebeeck@student.ap.be

+32 484 90 83 71

Manon Lanssens

Verantwoordelijke Sponsoring

manon.lanssens@student.ap.be

+32 498 02 00 90

Sophie Bastiaens

Verantwoordelijke Externe Relaties & (Eind)redactie 

sophie.bastiaens@student.ap.be

+32 479 07 51 41

Yaan Huguenay

Verantwoordelijke Videobeheer & Lay-out

yaan.huguenay@student.ap.be

+32 496 84 76 34

Sien Deferm

Verantwoordelijke Website & Promofilms

sien.deferm@student.ap.be

+32 471 57 81 43

Projectbegeleiders 2021

Dirk Hye

Projectbegeleider VED

dirk.hye@ap.be

+32 484 11 27 72

Benny De Decker

Projectbegeleider VED

benny.dedecker@ap.be

+32 476 34 85 52