Team

Het organisatieteam van de Video Experience Day 2020 bestaat dit jaar uit een groep laatstejaarsstudenten Communicatiemanagement van AP Hogeschool Antwerpen. 

Birgit Pellis

Verantwoordelijke sponsoring

E-mail: birgit.pellis@student.ap.be

Telefoon: +32 479 13 25 25 

Gudrun Moreau

Verantwoordelijke sociale media, mediarelaties & financiën

E-mail: gudrun.moreau@student.ap.be

Telefoon+32 485 72 93 43 

Joyce Breukink

Verantwoordelijke externe relaties

E-mail: joyce.breukink@student.ap.be

Telefoon: +32 492 71 56 53

Jolien Kerckhofs

Verantwoordelijke website

E-mail: jolien.kerckhofs@student.ap.be

Telefoon+32 477 92 44 88

Lara Van de Vyver

Verantwoordelijke promofilms & audiovisuele productie

E-mail: lara.vandevyver@student.ap.be

Telefoon+32 499 62 03 33

 Charlotte Schaerlaecken 

Verantwoordelijke lay-out

E-mail: 

charlotte.schaerlaecken@student.ap.be

Telefoon: +32 476 35 36 77

Jolien Kerstens

Verantwoordelijke eindredactie

E-mail: jolien.kerstens@student.ap.be

Telefoon+32 479 36 33 18

Kiara De Paep

Verantwoordelijke jurering

E-mail: kiara.depaep@student.ap.be

Telefoon+32 479 09 07 71

Projectbegeleiders 2020

Dirk Hye

Projectbegeleider VED

E-mail: dirk.hye@ap.be

Telefoon+32 484 11 27 72

Benny De Decker

Projectbegeleider VED

E-mail: benny.dedecker@ap.be    

Telefoon+32 476 34 85 52