Team

Het organisatieteam van de Video Experience Day 2020 bestaat dit jaar uit een groep laatstejaarsstudenten Communicatiemanagement van AP Hogeschool Antwerpen. 

Caroline Vermeiren

Verantwoordelijke van sponsoring

E-mail: caroline.vermeiren@student.ap.be

Telefoon: +32 483 66 64 85

Yannick Van Damme

Verantwoordelijke van sociale media

E-mail: yannick.vandamme@student.ap.be

Telefoon+32 491 89 78 90 

Kim Jansen

Verantwoordelijke externe relaties

E-mail:      kim.jansen@student.ap.be

Telefoon: +32 496 33 64 74

Anna Vanthienen

Verantwoordelijke financiën & techniek

E-mail:   anna.vanthienen@student.ap.be

Telefoon+32 468 28 40 64

Shana Heitzer 

Verantwoordelijke videobeheer

E-mail:       shana.heitzer@student.ap.be

Telefoon+32 471 25 30 06

 Sharon De Graeve 

Verantwoordelijke werving video’s

E-mail:       sharon.degraeve@student.ap.be

Telefoon+32 476 77 46 79

Ciara Di Virgilio

Verantwoordelijke eindredactie

E-mail:       ciara.divirgilio@student.ap.be

Telefoon+32 494 61 29 97

Marlies Luyten

Verantwoordelijke website

E-mail:       marlies.luyten@student.ap.be

Telefoon+32 493 54 26 35

Projectbegeleiders 2020

Dirk Hye

Projectbegeleider VED

E-mail:         dirk.hye@ap.be

Telefoon+32 484 11 27 72

Benny De Decker

Projectbegeleirder VED

E-mail:           benny.dedecker@ap.be    

Telefoon+32 476 34 85 52